

6 999 ₴
5 899 ₴

IIIF150 Air1 оснащений потужним восьмиядерним процесором MediaTek Helio, який забезпечує чудову продуктивність для всіх ваших завдань. Завдяки 6 Гб оперативної пам'яті та 64 Гб внутрішньої пам'яті, цей смартфон легко впорається з багатозадачністю, забезпечуючи швидку та плавну роботу навіть під час запуску вимогливих додатків.
6.5-дюймовий екран IPS з роздільною здатністю FHD+ забезпечує чітке та яскраве зображення, яке ідеально підходить для перегляду відео, ігор та читання. Додатковий захист дисплея забезпечує скло Gorilla Glass 3, що робить його стійким до подряпин та інших механічних пошкоджень. Корпус смартфона виконаний з міцного полікарбонату та титану, що додає пристрою надійності та стильного вигляду.

IIIF150 Air1 оснащений потрійною задньою камерою, що включає 20 Мп основний сенсор, 2 Мп макрооб'єктив і 0.3 Мп сенсор. Камера забезпечує високу якість знімків і відео, а також має функції автофокусу і цифрового зуму. Для селфі передбачена 8 Мп фронтальна камера, яка дасть змогу робити яскраві та чіткі знімки.
Смартфон підтримує до 4G LTE діапазони, що забезпечує стабільний і швидкий інтернет-зв'язок. Також пристрій оснащений Wi-Fi, Bluetooth і NFC, що дає змогу легко підключатися до інших пристроїв і здійснювати безконтактні платежі. Підтримка GPS, A-GPS, ГЛОНАСС і Galileo забезпечує точну навігацію.


*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.52 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 404 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G37 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Товщина | 11.35 мм |
| Вага | 272 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Операційна система | Android 12 |
| Гарантія | 12 місяців від магазину |
| Стандарт захисту | IP68, IP69К, MIL-STD-810G |
| Основна камера, Мп | 20 Мп + 2 Мп |