11 999 ₴
10 999 ₴
Показати оптові ціни
Захищений смартфон Oukitel WP19 Pro - апгрейд однієї з найпопулярніших моделей захищених смартфонів! У новинці оновили процесор, а так само номінально підвищили ємність акумулятора до "вимог ринку" - 22000 мАг тепер має дана модель. З таким запасом автономна робота протягом 4-5 днів доступна кожному. Заряджається смартфон за допомогою блоку на 33W, для цього буде потрібно близько 4 годин.
Продуктивність тільки зростає.
Оновлений процесор має назву Helio G99, і хоч по-факту він не на багато могутніше того, який встановлювався в попередню модель - все ж продуктивності стало більше. Так, смартфону під силу будь-які завдання, з ним у вас точно не буде ніяких проблем під час роботи або навіть ігор. Вбудований накопичувач ємністю 256 Гб дозволяє завантажувати дуже велику кількість різних файлів. Є так само і можливість реверсивної дротової зарядки інших пристроїв - ось це досить зручно.

У смартфоні Oukitel WP19 Pro встановлений дисплей з частотою оновлення 120 Гц - це більше, ніж у моделі без приставки "Pro". Плавність зображення на висоті, проблем з яскравістю або іншими параметрами матриці немає. Діагональ становить 6.78 Дм, дозвіл FullHD+ - тут все більш ніж очікувано. Так, ця матриця так само відмінно захищена від ударів, скло Gorilla Glass 5 відмінно з цим справляється.

64-мегапіксельна основна камера стане в нагоді для якісної зйомки, хоча порівнювати якість з флагманами ринку, природно, не доводиться. Відео смартфон знімає середньо, зате звук пише непогано. Але смартфон порадує і наявністю камери для нічної зйомки-тут так само можна розраховувати на чіткі знімки в дозволі 20 Мп. Знімати нічне відео в повній темряві дана модель так само вміє. Фронтальна камера для Селфі підійде, та й в цілому - смартфон, що треба для невимогливих користувачів, які камерою будуть користуватися дуже зрідка.

Не буде перебільшенням той факт, що серед середньо цінових смартфонів Це один з кращих варіантів з великим акумулятором - ця модель точно варто того, що б нею користувалися!
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 22000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 178.1 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Товщина | 29 мм |
| Вага | 570 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Операційна система | Android 13 |
| Гарантія | 12 місяців від магазину |
| Камера, Мп | 64 Мп + 20 Мп + 2 Мп |
| Стандарт захисту | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |