
Ця потужна м’ясорубка має двигун із загальмованим ротором потужністю 2000 Вт, що дає змогу подрібнювати до 2,6 кг м’яса за хвилину. Цей невеличкий пристрій, який задля додаткової безпеки обладнано кнопкою живлення та автоматичним вимикачем, стане прекрасним доповненням до будь-якої кухні.

Приготування різноманітних страв із фаршу вимагає м’яса різної структури. Завдяки можливості вибору між дисками для подрібнення користувач може легко налаштувати потрібний ступінь подрібнення відповідно до улюбленого рецепта, і м’ясні фрикадельки, бургери, лазанья, болоньєзе, паста з м’ясом, ковбаси та сосиски будуть просто ідеальними.

Ця м’ясорубка відкриє для вас широкий спектр смаків європейської, азійської та індійської кухонь. Ковбаси та сосиски із хорошого якісного м’яса точно варто спробувати приготувати в домашніх умовах.

Користувач самостійно обирає, як нарізати овочі, натерти сир пармезан чи перемолоти волоські горіхи. У комплекті поставляються три різні насадки — для грубого нарізання, шинкування та подрібнення. Не хвилюйтеся — тепер ви готові до будь-яких кулінарних викликів.

Використання місцевих продуктів має значні переваги. Це стосується як м’яса, так і всіх інших продуктів. Ви знатимете походження та отримуватиме продукти харчування очікуваної якості. Є ще одна перевага — купуючи великі шматки, ви економите багато коштів.

По мірі усвідомлення важливості здорового харчування та росту зацікавленості щодо походження продуктів, які з’являються на вашому столі, рано чи пізно вам знадобиться допомога пристроїв Gorenje. Ви точно знаєте, що саме у вашому гамбургері чи на тарілці. Так спокійніше.

М'ясорубки Gorenje дуже прості у використанні. Вони відрізняються набором технічних характеристик, щоб забезпечити повну безпеку. Легкі та надійні в експлуатації. Ви можете за лічені хвилини приєднати насадки або, навпаки, від'єднати їх для очистки. Диски для приготування фаршу разом з подрібнюючим лезом та насадками для приготування ковбасок зручно зберігаються у товкачі.

М'ясорубка Gorenje дуже проста у використанні. Вона відрізняється набором технічних характеристик, щоб забезпечити повну безпеку. Легка та надійна в експлуатації. Ви можете за лічені хвилини приєднати насадки або, навпаки, від'єднати їх для очищення.

На випадок забиття м’ясорубку обладнано реверсивним перемикачем. Функція реверса збереже вам багато часу, якщо потрібно перекрутити м’ясо зі значним вмістом сполучної тканини.

За допомогою ручки ви можете легко переміщати прилад, щоб він не заважав вам на переповненій кухні.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1700 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.3 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Ні |
| Насадка-шинковка | Так |
| Кількість насадок для шинкування | 1 |
| Насадка-терка | Так |
| Кількість насадок для терки | 2 |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Насадка для нарізки печива | Ні |
| Штовхач | Так |
| Матеріал лотка | пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці від виробника |