13 999 ₴




Відчуйте потужність чистої роздільної здатності, коли 108MP Samsung® HM6 Blackview FORT 5 захоплює ультратонкі деталі, у які можна збільшувати — від далеких пейзажів до близьких доказів роботи, нічого не втрачає своєї чіткості.
Побачте різницю з 50MP Samsung® JN1 від FORT 5 — пропонує чисті деталі, збалансовану експозицію та надійну чіткість для складних умов і повсякденного спілкування.

Зловіть момент, перш ніж він зникне, з Motion Photo від FORT 5 — захоплюючи рух, звук і миттєву енергію, які зазвичай пропускають звичайні фото.
Знімайте з метою, використовуючи чіткіше відео 1080P від FORT 5 — і налаштовуйте ідеальні параметри в режимі Pro, коли автоматичний режим не справляється з складним освітленням або швидкими рухами.

Сертифікований за стандартом MIL-STD-810H найвищого рівня — FORT 5 витримує падіння, удари, спеку, холод, вібрації, дощ, пісок і вологість без втрати працездатності.
Провідна в галузі міцність IP68 & IP69K означає, що FORT 5 не боїться води, пилу, бруду та струменя під високим тиском — залишається безпечним всередині, незважаючи на безлад зовні.

Легко справляйтеся з польовими роботами, навігацією на відкритому повітрі та щоденним багатозадачністю — найкращий 4G Octa-core Helio G100 у FORT 5 забезпечує швидку, плавну роботу та готовність, коли робота стає напруженою.

*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Жовтий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC, Wi-Fi, USB Type-C, Bluetooth |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Акселлерометр, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Компас, Ударостійкий корпус, Датчик наближення, Ліхтарик |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 396 |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 248 г |
| Висота | 178.4 мм |
| Товщина | 10.7 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Мультимедіа | |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців від магазину |
| Операційна система | Android 16 |
| Основна камера, Мп | 108 Мп + 13 Мп |
| Стандарт захисту | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |