12 999 ₴
10 799 ₴
Показати оптові ціни

Підтримує декодування штрих-кодів 1D ≥3 міл, що забезпечує надійне розпізнавання штрих-кодів високої щільності для професійного застосування.
Немає потреби в точному налаштуванні відстані – ROCK 1 Pro швидко сканує поширені штрих-коди з різних діапазонів.
Завдяки обертанню на 360°, нахилу ±50° та відхиленню ±50°, ROCK 1 Pro сканує штрих-коди під будь-яким кутом. Немає потреби регулювати положення штрих-коду – просто наведіть та скануйте!



6,56-дюймовий HD+ IPS-дисплей ROCK 1 Pro поєднує вражаючу чіткість із широкими кутами огляду, забезпечуючи захоплюючий візуальний досвід для ігор, потокового передавання даних тощо.

Попрощайтеся із затримками — розумне перемикання забезпечує плавне прокручування та максимально збільшує час роботи від акумулятора.




*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 15000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC, Wi-Fi, USB Type-C, Bluetooth |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, Galileo, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Акселлерометр, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Компас, Ударостійкий корпус, Датчик наближення, Ліхтарик |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.56 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 269 |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 493 г |
| Висота | 177.9 мм |
| Товщина | 24.7 мм |
| Ширина | 83.5 мм |
| Мультимедіа | |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Спалах | Світлодіодна |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців від магазину |
| Операційна система | Android 16 |
| Основна камера, Мп | 16 Мп + 20 Мп |
| Стандарт захисту | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |