17 999 ₴
14 999 ₴
Показати оптові ціни

Знімайте приголомшливі, надзвичайно деталізовані фотографії з ROCK 3. Зафіксуйте кожну мить з неймовірною чіткістю, яскравими кольорами та надзвичайно чіткими деталями навіть за складного освітлення.



Випробуваний за військовими стандартами, він забезпечує виняткову міцність. Падіння, вібрації та екстремальні температури не уповільнять вас — створений для тих, хто вимагає міцності за будь-яких умов.

Повністю водонепроникний та пилонепроникний, ROCK 3 стійкий до води, пилу та бруду, процвітаючи під дощем, брудом чи піщаними стежками — абсолютно непереможний.





*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC, Wi-Fi, USB Type-C, Bluetooth |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, Galileo, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Акселлерометр, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Компас, Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Датчик наближення, Ліхтарик |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 396 |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 388 г |
| Висота | 181 мм |
| Товщина | 18.1 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Мультимедіа | |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 2560x1440 |
| Спалах | Світлодіодна |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців від магазину |
| Операційна система | Android 16 |
| Стандарт захисту | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |