19 999 ₴
Показати оптові ціни

Перевірена технологія передачі кольорів Pantone, підтримка 10-бітного колірного простору DCI-P3 та HDR10+ у сукупності створюють реалістичні відтінки, яскраві кольори та приголомшливий контраст.
Отримуйте професійні фотографії та відео в будь-яких умовах завдяки новому 50-мегапіксельному основному сенсору Sony LYTIA, що забезпечує чітку деталізацію, передачу кольорів Pantone та передачу тілесних відтінків, якісне відео 4K та оптичну стабілізацію зображення, яка зберігає стабільність кожного знімка навіть при тремтінні рук або слабкому освітленні.

Комбінуйте та змішуйте кілька зображень, змінюйте розмір своїх творінь у різних форматах і додавайте чіткий текст — це все ідеально підходить для запрошень, інфографіки, коміксів та багато чого іншого.
Потужний кремнієво-вуглецевий акумулятор забезпечує неймовірну роботу протягом усього дня в дивовижно тонкому корпусі. Завдяки технології швидкої зарядки TurboPower потужністю 68 Вт ви можете швидко зарядити пристрій і отримати заряд на весь день, тому низький заряд батареї ніколи вас не зупинить.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Стандарт Bluetooth | 6.0 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2772x1272 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 450 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Відеопроцесор | Adreno 810 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162.76 мм |
| Ширина | 75.6 мм |
| Товщина | 7.99 мм |
| Вага | 193 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Операційна система | Android 16 |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Стандарт захисту | IP68, IP69 |
| Основна камера, Мп | 50 Мп + 13 Мп |