
Завдяки високій потужності в 1900 Вт м'ясорубка Zelmer здатна перемолоти 2,5 кг м'яса на хвилину. У набір входить кілька видів сит, що дозволяє отримувати фарш різної густини.
Вбудована муфта запобігає заклиненню двигуна. Завдяки цьому ви можете сміливо вдаватися до своєї пристрасті до кулінарії. Ми також додаємо в набір штовхач, який дозволить вам використовувати м'ясорубку безпечним для пальців методом.

Машина поставляється з 3 ситами з нержавіючої сталі з розміром осередків 8 мм, 5 мм та 3 мм. Завдяки ним, залежно від рецепту, можна отримати правильний фарш. Готувати їжу стане набагато простіше!

Замість окремої соковижималки використовуйте спеціальну насадку для м'ясорубки. Отриманий з її допомогою сік має ще більшу харчову цінність та довше залишається свіжим.

Смачна домашня ковбаса?
Тепер ви можете зробити це швидко та легко. Використовуйте спеціальну насадку, завдяки якій фарш набуде правильної форми.

У комплекті ви також знайдете насадку-терку, оснащену 4 видами терок.
Чіпси, палички чи може щось ще? Вам більше не потрібно використовувати ручну тертку, і ви зможете готувати такі страви, як салати або деруни набагато швидше!

Кожен рух має значення! Не має значення, в який бік — лезо працює в обидва боки.
А це означає, що ви заощадите вдвічі більше часу. Безпечне та функціональне повсякденне рішення.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1900 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.5 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка для нарізки печива | Ні |
| Штовхач | Так |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 4.57 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці від виробника |