36 999 ₴
35 999 ₴
Показати оптові ціни
Asus Zenfone 12 Ultra - це поєднання стильного дизайну та інноваційних технологічних рішень. Рама, виготовлена повністю з переробленого алюмінію, і екран, що містить 22% переробленого скла, підкреслює екологічний підхід. Розширена платформа Elite 8 Snapdragon 8 з 40% швидшим процесором NPU гарантує найвищу продуктивність. Цей телефон розроблений для ваших потреб та охорони навколишнього середовища.

Завдяки гібридному стабілізатору Gimbal 4.0 та шести осей стабілізації, кожен запис буде гострим і гладким, незалежно від руху. Розширена технологія відстеження AI, автоматичне виявлення об'єктів та функція Autozoom змушують вас захоплювати кожну мить ідеальним кадром. Ви можете легко створити вміст, який порадує друзів та послідовників.

AMOLED-екран з яскравістю до 2500 заклепки та відмінною точністю Delta-E < 1 забезпечує незрівнянний візуальний досвід. Змінна частота освіження LTPO (від 1 до 120 Гц) адаптується до ваших потреб, а захист від скла Victus 2 гарантує довговічність та стійкість до пошкодження.

Акумулятор 5500 мАг дозволяє використовувати тривалий термін, а функція гіпердарію 65 Вт забезпечує повний заряд всього за 39 хвилин. Підтримка бездротової зарядки 15 Вт збільшує зручність повсякденного використання пристрою. Завдяки цьому, телефон завжди буде тримати ваш темп, незалежно від проблем.

Пориньте себе чудовим звучанням завдяки подвійним стерео динамікам та підтримці технології Virtuo Dirac. Ви можете зручно підключити навушники завдяки класичному роз'єму 3,5 мм. Підтримка кодеків Qualcomm APTX забезпечує найвищу якість звуку, завдяки якій кожна нота звучить чисто і глибоко.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Зелений |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 388 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 4320 МГц |
| Відеопроцесор | Adreno 830 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 163.8 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Товщина | 8.9 мм |
| Вага | 220 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців від магазину |
| Швидка зарядка | 65 Вт |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Основна камера, Мп | 50 Мп + 13 Мп + 32 Мп |
| Бездротова зарядка | 15 Вт |