
Епілятор Rowenta EP1110F1 з удосконаленою технологією епіляції призначений для швидкого та безболісного видалення навіть найкоротших волосків на будь-яких ділянках тіла. Завдяки двом швидкостям та ергономічному дизайну просто доглядати за складними та делікатними ділянками. Вам гарантований легкий процес та бездоганний результат, який зберігається до 4 тижнів.

Епілятор Rowenta EP1110F1 забезпечує постійний результат епіляції на будь-яких ділянках. Завдяки високоточним пінцетам із збільшеними отворами та оптимальному тиску епілятор піднімає і видаляти з коренем, не ламаючи, навіть найкоротші волоски довжиною 0,5 мм. Збільшена активна епіляційна поверхня забезпечує швидку обробку ділянок та видалення максимальної кількості волосків вже за один прохід. Результат процедури зберігається до чотирьох тижнів.

Компактний та зручний у використанні пристрій дозволяє ефективно обробляти навіть складні області, наприклад, задню частину ніг. Епілятор зручно поміщається у руці для точного контролю за процесом.

Щоб зробити процедуру епіляції максимально безболісною, епілятор Rowenta EP1110F1 оснащений спеціальною масажною системою, яка активно масажує ділянку та знижує чутливість шкіри. Кожна ваша епіляція пройде м'яко та делікатно.

Використовуйте знижену швидкість при обробці чутливих зон для ніжної епіляції. Висока швидкість підійде для проведення більш швидкої та ефективної процедури на ділянках, що не потребують підвищеної уваги.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Тип приладу | Епілятор |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість пінцетів | 24 шт. |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Підсвічування | Так |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Плаваюча епіляційна головка | Ні |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Можливість вологого епіляції | Ні |
| Можливість промивання | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вага | 0.15 кг |
| Насадки | |
| Бритвене насадка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці від виробника |
| Габарити | 7.9 x 5.6 x 3.2 см |
| Долина кабеля | 2 м |
| Додаткові функції | Масаж |