
Праска готова до використання через 30 секунд для швидкого усунення заломів на будь-яких тканинах. Просте налаштування для ідеальних результатів прасування.

Стійка підошва з нержавіючої сталі забезпечує ідеальний розподіл температури та легко ковзає по одягу.

Праска своїми розмірами та вагою є практичним пристроєм для догляду за одягом. Крім того, індикатор готовності праски просто сповіщає про готовність до використання.

Ви знаєте, коли праска готова до безпечного зберігання. Індикатор гарячої підошви на кінчику праски попередить вас, коли підошва нагріється.

Мінімізує ризик появи плям від води на одязі. Біметалева протикрапельна система всередині запобігає потраплянню води в парову камеру, коли температура занадто низька.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Швидкість подачі пари | 26 г/хв |
| Паровий удар | 90 г/хв |
| Матеріал підошви праски | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Активна прасувальна дошка | Ні |
| Подача пара из носика | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Складна ручка | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Бездротова технологія | Ні |
| Жолобок для гудзиків | Ні |
| Насадка для делікатних тканин | Ні |
| Функція розбризкування | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.25 л |
| Довжина мережевого шнура | 1.95 м |
| Мірний стакан | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Наявність дисплея | Ні |
| Колір корпусу | Зелений |
| Можливість доливання води | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 274 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Глибина | 143 мм |
| Вага праски | 1.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. від виробника |