



Компактний дизайн дозволяє легко зберігати самокат у дорозі — заховайте його під столом або під сидінням у метро чи автобусі.
Електросамокат Ninebot E3 E має легку раму, що робить його простим у перенесенні та ідеальним для міського життя.

Електросамокат Ninebot E3 E пройшов суворі випробування: 400000 циклів надійності підвіски та симульоване тестування на вібрації протяжністю 20000 км, що підтверджує його міцність і надійність завдяки міцній рамі зі сплаву.
Оснащений великою відстанню позаду осі колеса — 67 мм, у поєднанні з точно налаштованим кутом нахилу рульової стійки та демпфуванням керма, самокат забезпечує підвищену стійкість до зовнішніх впливів і зберігає стабільну їзду навіть в непередбачуваних умовах.

Зігнуте кермо забезпечує зручне захоплення. Завдяки збалансованому поєднанню відстані за віссю та демпфування керма, електросамокат легко контролюється та дарує плавну й комфортну поїздку.
Власна розробка Segway — система TCS (Traction Control System) — використовує інтелектуальні технології, щоб забезпечити Ninebot E3 E чудове зчеплення з дорогою та контроль, навіть на високих швидкостях і слизьких поверхнях.
Ця функція запобігає заносам і ковзанню, гарантуючи безпечну та впевнену їзду.
Електросамокат Ninebot E3 E оснащений безкамерними шинами з більшою площею контакту з дорогою, що значно покращує зчеплення і забезпечує більш плавну їзду.



*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ninebot |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 7650 мА/год |
| Вага | 17.5 кг |
| Вид шини | Безкамерна |
| Вікова група | Доросла |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Діаметр колеса | 254 мм |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Потужність електродвигуна | 400 Вт |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1165 х 563 х 1235 мм |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Час зарядки | 5.5 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Тип гальм | Барабанні + електричні |