

30 189 ₴


Фірмова розроблена технологія SegRangeTM розширює запас ходу, дозволяючи довші поїздки









*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ninebot |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18.5 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 8 годин |
| Діаметр колеса | 254 мм |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 900 Вт |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Запас обертання | до 65 км |
| Кут підйому | 22° |