1 999 ₴
Показати оптові ціни
Сучасна та компактна портативна акустика JBL GO 5 створена спеціально для комфортного та якісного прослуховування музики практично у будь-якому місці та у будь-який час. За допомогою комфортної конструкції робить прослуховування музики максимально зручною.



А якщо вечірка потребує ще гучнішого звучання — ця колонка впорається. З'єднайте дві Go 5 через AirTouch для справжнього стереозвуку або скористайтеся Auracast, щоб підключити кілька колонок JBL з підтримкою Auracast і зробити музику ще більш масштабною. А з додатком JBL Portable ви можете по-справжньому налаштувати звучання під себе.

Насолоджуйтесь музикою до 8 годин, а з Playtime Boost — ще додаткові 2 години. Так ви отримаєте ще більше задоволення від кожного заряду.

День на пляжі, раптовий дощ або незручний рух – не проблема. Завдяки захисту IP68 від води та пилу, а також міцній конструкції із захистом від падінь JBL Go 5 продовжує працювати за будь-яких умов.

Підключайтеся та слухайте свої плейлисти в максимально чистому вигляді. JBL Go 5 підтримує передачу аудіо lossless через USB-C для високоякісного стрімінгу з точним відтворенням кожної деталі. *Потрібен сумісний lossless-аудіоконтент із підтримуваних додатків або сервісів.

Зробіть колонку по-справжньому своєю. Точно налаштовуйте звук за допомогою 7-смугового еквалайзера, вибирайте світлові теми та оновлюйте функції пристрою в реальному часі – все це в додатку JBL Portable.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | Type-C |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 19000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Особливості | Еквалайзер |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 4.8 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Формат акустики | Моно |
| Чутливість | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.23 кг |
| Висота | 77 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки | 3 год |
| Версія Bluetooth | 6 |
| Гарантія | 12 |
| Захист від вологи | IP68 |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 1000 |
| Розмір динаміка | 45 мм |
| Час роботи у звичайному режимі | до 10 ч |