
Ігрова мишка GamePro GM543 дозволить одержати не одну переконливу перемогу і гарантує вам приголомшливі ігрові враження. Продумана до дрібниць ергономіка і невелика вага забезпечують високу точність управління і комфорт у використанні. Довговічні перемикачі розраховані на інтенсивну експлуатацію, а підсвітка RGB зробить гру більш гострою і яскравою.

GamePro GM543 має універсальну форму, що ідеально підходить для використання правою чи лівою рукою. Її продумана до дрібниць ергономіка дозволить однаково ефективно застосувати хват пальцями або хват «кіготь», а незначна вага буде перевагою в тривалому бою. Текстуровані вставки з боків дають можливість більш точно управляти геймінгом.

GamePro GM543 створювалася для тисяч годин найскладніших ігрових баталій. Перемикачі миші мають гарантований ресурс в 5 млн. натискань. Металеве колесо прокрутки має високу точність і миттєвий зворотній зв'язок для ефективного управління.

RGB-підсвічування з регульованими рівнями робить мишку GamePro GM543 яскравою і ефективною зброєю.

Оптичний датчик Sunplus 199, який використовується в GamePro GM543, має регульований рівень чутливості (в діапазоні DPI: 800-1600-2400-3200-4000-4800-5600-6400) для виконання самих різних ігрових завдань. Висока швидкість оптичного сенсора дозволяє миттево реагувати на критичні ситуації, забезпечуючи вас реальною ігровою перевагою.

8 кнопок на корпусі перетворюють GamePro GM543 в чудовий ігровий гаджет з широкими можливостями управління і контролю. Кнопки мають спеціальну конструкцію для зниження зусилля натискання і збільшення чіткості тактильного відгуку. Це підвищує швидкість реакції в грі і допомагає зайняти лідерство, коли в рахунок йдуть частки секунди.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 140 г |
| Висота | 45 мм |
| Джерело живлення | USB-кабель |
| Довжина | 130 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 6400 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип підсвічування | RGB |
| Ширина | 68 мм |
| Миша | |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 8 |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Долина кабеля | 1.5 м |