19 860 ₴

З Galaxy Tab Active5 легше робити більше. Завдяки зовнішній пам’яті об’ємом до 1 ТБ і потужності восьмиядерного процесора ви можете працювати одночасно з важкими програмами та файлами. Доступно з варіантами пам’яті 6 ГБ/128 ГБ або 8 ГБ пам’яті/256 ГБ

Позбудьтеся зависання, коли ви працюєте. Galaxy Tab Active 5 5G підтримує 5G (Sub6), Wi-Fi 6 та дві SIM-карти для швидкого та надійного зв'язку будь-де.

Придивіться уважніше. 8-дюймовий дисплей Galaxy Tab Active5 демонструє детальне зображення з покращеною яскравістю 600 ніт, більш плавним рухом із частотою оновлення 120 Гц і покращеною видимістю поза приміщенням за допомогою Vision Booster.

Захист MIL-STD-810H підтверджує його міцність в екстремальних умовах, а клас захисту 1P68 означає, що він є водо- та пилонепроникним. Крім того, його можна мити дезінфікуючими засобами і він витримає випадкові падіння.

Завдяки високій сенсорній чутливості, Galaxy Tab Active5 плавно реагує на ваші дотики, забезпечуючи безперебійну роботу навіть у польових умовах.

Завжди тримайте пристрій під рукою. Акумулятор Galaxy Tab Active5 ємністю 5050 мА∙год можна замінювати та заряджати для безперервного використання. За допомогою контактів POGO можна також легко підключати свій пристрій, передавати дані та під'єднувати інші аксесуари для універсальності та зручності.

Galaxy Tab Active5 залишається увімкненим і живиться навіть без батареї. Якщо ви залишаєте планшет у спекотну погоду в автомобілі або хочете, щоб він залишався зарядженим і на зв'язку в кіоску, використовуйте режим «Без батареї», щоб не розряджати акумулятор і уникнути роздуття батареї. Просто під'єднайте пристрій до джерела живлення і продовжуйте роботу.

Бережіть свої безцінні активи. Galaxy Tab Active5 пропонує оновлення операційної системи до 4 поколінь і оновлення системи безпеки до 5 років, щоб ваш пристрій працював безперебійно, а ваші дані були надійно захищені за допомогою Samsung Knox.

Спеціалізується на прискоренні вашого дня. Налаштуйте свій активний ключ, щоб уникнути непотрібних кроків при виконанні частих задач і рутинних дій. Налаштуйте клавішу переходу до певних дій, включаючи запуск призначених програм, швидке сканування штрих-коду за допомогою Кпох Capture тощо.

Galaxy Tab Active5 поставляється в комплекті з інноваційним водо- та пилонепроникним S Pen із захистом від вологи та пилу за стандартом IP68 для зручної роботи в дорозі без підзарядки. Чуйний і точний навіть у рукавичках, легко фіксує і створює контент, а також використовує його у зовнішньому середовищі – від логістики до охорони здоров'я.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Samsung Exynos 1380 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Операційна система | Android |
| Процесор планшета | Exynos |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Чорний |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 433 г |
| Довжина | 213.8 мм |
| Товщина | 10.1 мм |
| Ширина | 126.8 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5050 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Датчик наближення, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Мультимедіа | |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Мережеві адаптери | NFC, Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 283 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |