
Виготовлений із міцного TPU та посилений полікарбонатом із 10% скловолокна. Перевірений випробування на міцність, Oscal S60 може добре захистити себе від щоденного грубого використання. Будьте спокійні на будівництві, займаючись екстремальним спортом чи просто на вулиці.
Міцна конструкція Oscal S60 не зрівняється зі звичайними смартфонами. Захищений смартфон Oscal S60 виживає під час падіння та ударів, занурення у воду та забруднення пилом.

Зробіть кожен кадр чіткішим та яскравішим завдяки 5,7-дюймовому дисплею HD+. Покритому високоміцним склом Panda, щоб уникнути щоденних подряпин або сколів.
Завдяки восьмиядерному процесору в поєднанні з 3 ГБ ОЗУ та 16 ГБ вбудованої пам'яті, з можливістю розширення до 128 ГБ, Oscal S60 легко виконає всі Ваші вимоги з достатньою ефективністю та плавністю.


*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Гума |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Спалах | Світлодіодна |
| Фотокамера | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4980 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, micro USB, Wi-Fi |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, Galileo, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Пилозахисний корпус, Ударостійкий корпус, Ліхтарик, Акселлерометр |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 5.7 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 282 |
| Роздільна здатність екрану | 1440 x 720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 255 г |
| Висота | 161.7 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 78.5 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3000 MB |
| Процесор | MediaTek Helio A22 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Стандарт Bluetooth | 2025/02/04 00:00:00 |
| Стандарт захисту | IP69K, IP68, MIL-STD-810G |