7 499 ₴
6 574 ₴

Насолоджуйтесь Netflix, іграми та прокручуванням, як ніколи раніше! Яскраві кольори дисплея AMOLED, глибокі чорні відтінки та захоплюючий перегляд забезпечують абсолютно нове надзвичайно чітке зображення. Відчуйте оновлену продуктивність екрану на S3 Pro!

Завдяки гнучкості AMOLED-дисплея S3 Pro має вигнутий дизайн, що забезпечує більш футуристичний і тонкий візуальний досвід. Весь дисплей відображає більші та ширші види.

Завдяки новітнім передовим технологіям датчик відбитків пальців S3 Pro розташований під екраном, де природно лежить ваш великий палець, що робить розблокування легким та інтуїтивно зрозумілим. Розблокуйте телефон безпосередньо з дисплея.

FOSSiBOT S3 Pro оснащено основною камерою на 64 МП і макрокамерою на 2 МП на задній панелі, точковою камерою на 8 МП, розташованою в центрі спереду.

Оснащений восьмиядерним процесором MediaTek Helio G85, смартфон S3 Pro забезпечує високу швидкість виведення, підвищуючи загальну продуктивність, роботу з зображеннями та роботу в мережі. Разом із яскравим дисплеєм AMOLED ігрові сцени та персонажі стають яскравішими, ніж будь-коли.

Ідеальне поєднання потужної батареї, енергозберігаючого екрана та процесора з меншим енергоспоживанням. FOSSiBOT S3 Pro забезпечує достатньо енергії для інтенсивного використання протягом цілого дня. Завдяки поєднанню енергозберігаючого AMOLED-дисплея S3 Pro працює довше, ніж інші смартфони з акумулятором на 5000 мАг, які мають РК-дисплей.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fossibot |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Сірий |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1800 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 395 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 199 г |
| Висота | 162.5 мм |
| Товщина | 8.65 мм |
| Ширина | 74.3 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G52 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Фотокамера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Ліхтарик, Акселлерометр, Сканер відбитку пальця, Компас |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC, USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Galileo, ГЛОНАСС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Основна камера, Мп | 64 Мп + 2 Мп |