34 999 ₴
32 238 ₴

Новий вдосконалений дизайн Pixel 9 Pro вирізняється шовковисто-матовою скляною задньою панеллю, гарною панеллю камери з подвійним покриттям і полірованою металевою рамкою, яка на дотик така ж гарна, як і на вигляд.

Новий чип Google Tensor G4 і 16 ГБ оперативної пам'яті забезпечують роботу найбільш передового штучного інтелекту Google на Pixel 9 Pro.

Дисплей яскравий і чіткий навіть при сонячному світлі. Він працює на частоті до 120 Гц для плавної гри та прокрутки.

Pixel 9 Pro має захист за стандартом IP68, що забезпечує стійкість до води та пилу. Це означає, що ваш пристрій може витримати занурення в воду на глибину до 1,5 метрів протягом 30 хвилин без будь-яких пошкоджень. Тепер ви можете бути впевнені в надійності свого смартфона, навіть у найекстремальніших умовах.

За допомогою функції Photo Unblur у Google Photos ви можете зробити чіткими навіть старі та розмиті знімки. Лише кілька натискань – і ваші фотографії виглядатимуть чітко та професійно, як ніколи раніше. Це ідеальний інструмент для збереження ваших найкращих моментів.

Pixel 9 Pro дбає про те, щоб кожен у групі виглядав якнайкраще. Алгоритми штучного інтелекту об'єднують схожі знімки та обирають найкращі моменти, щоб кожен на фотографії був задоволений результатом. Ніхто не залишиться поза кадром завдяки функції Add Me, яка додасть вас до групового фото, навіть якщо ви були за кадром.

З Magic Editor ви можете легко видаляти непотрібні елементи, такі як випадкові перехожі або дроти. Це дозволяє зосередитися на головному, роблячи ваші фотографії більш виразними та чистими. Ваша творчість тепер під контролем, і ніщо не відволікатиме від головного.

Тепер робити селфі стало ще легше завдяки системі Guided Frame, яка допомагає людям із порушенням зору налаштовувати кадр. Система використовує звукові сигнали та тактильні підказки, щоб обличчя було у потрібному місці на екрані. Це робить селфі доступними для всіх.

Отримайте приголомшливе групове фото, об'єднавши схожі фотографії. Pixel знаходить найкращий момент, або ви можете вибрати найкращий вираз кожного.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G, 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4700 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Ліхтарик, Акселлерометр, Сканер відбитку пальця |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 422 |
| Роздільна здатність екрану | 2856x1280 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Висота | 152.8 мм |
| Товщина | 8.5 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G715 MC7 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Процесор | Google Tensor G4 |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Мультимедіа | |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 42 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Спалах | Світлодіодна |
| Фотокамера | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | 27 Вт |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Основна камера, Мп | 50 Мп + 48 Мп + 48 Мп |
| Стандарт Bluetooth | 2026/03/05 00:00:00 |
| Стандарт захисту | IP68 |