9 999 ₴
8 991 ₴

Оснащений загальною вихідною потужністю 300 Вт і батареєю на 90 000 мА·год (288 Вт·год) цей пристрій має 7 портів (2 USB-A, 4 USB-C і автомобільний роз’єм), що дозволяє живити кілька основних пристроїв у дорозі. Використовуйте подвійний PD 3.1 USB-C потужністю 140 Вт, щоб швидко заряджати пристрої та перезаряджати C300XDC на 100% усього за 70 хвилин.
Завдяки компактній конструкції і наявності ремінця ще ніколи не було так просто отримати додаткове живлення за відсутності доступу до мережі. Ця електростанція на 30% менша, ніж у середньому по галузі.
Під'єднайтесь до сонячних панелей потужністю 100 Вт, щоб підзаряджати протягом дня, і насолоджуйтеся нічними розвагами за допомогою вбудованого розтяжного світильника для кемпінгу, а також заряджайте свої основні пристрої.

Використовуйте подвійний USB-C на 140 Вт (загальна потужність 280 Вт), щоб зарядити цю електростанцію до 100% протягом 70 хвилин. Використовуйте сонячні батареї для заряджання менш ніж за 3 години.
Ця електростанція оснащена LiFePO4 акумуляторами з 3000 циклами, надміцними електронними компонентами, інтелектуальною системою контролю температури, яка контролює до 100 разів на секунду, і ударостійкою конструкцією. Загалом портативна електростанція розрахована на понад десятиліття.
Налаштуйте свою потужність саме так, як вам потрібно, на ходу за допомогою розумного додатка. Ви також можете перевірити стан цієї електростанції за допомогою Wi-Fi або Bluetooth.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Вага | 2.72 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від мережі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роз'єми | Розетка AC 220В, DC, USB Type-A, Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці від виробника |
| Дисплей | Да |
| Ємність батареї | 288 Вт·год |
| Інтерфейси | USB Type-A, USB Type-С, Автомобільна розетка, Панелі сонячних батарей |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Способи заряджання | Від автомобільної зарядки, Від зарядного USB-C, Від зарядного адаптера, Від сонячної батареї |
| Тип | Портативна зарядна станція |
| Циклічний ресурс | 3000+ циклів до 80% первинної місткості |